پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 15 مرداد 1401
کد 533

در آستانه "روز خبرنگار"، فرماندار شهرستان آذرشهر در آئین تجلیل از پیشکسوت خبر و مطبوعات، خبرنگار صدا و سیما، مسئولین دفاتر شهرستاتی نشریات و روزنامه ها و پایگاه های خبری شهرستان آذرشهر مطرح کرد؛

خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان نخبگان جامعه مشاوران امین مدیریت شهرستان هستند.

در آستانه ۱۷ مرداد "روز خبرنگار" آئین تجلیل از پیشکسوت خبر و مطبوعات، خبرنگار صدا و سیما، مسئولین دفاتر شهرستاتی نشریات و روزنامه ها و پایگاه های خبری شهرستان آذرشهر با حضور محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر و ماهری بخشدار مرکزی برگزار شد.
محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره)، شهدای عظیم الشان، بالاخص شهید والامقام دکتر صارمی و روز خبرنگار، به تبیین اجمالی سیاست های دولت مردمی بالاخص در حوزه اطلاع رسانی پرداخت و از اصحاب مطبوعات، رسانه و فعالان عرصه خبر به عنوان نخبگان جامعه و دیده بان عرصه آگاهی نام برد و افزود: اصحاب رسانه و مطبوعات مشاوران امین مدیریت شهرستان هستند.
فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان آذرشهر با قدردانی از خدمات ارزشمند و زحمات طاقت فرسای خبرنگاران در انجام این رسالت خطیر، و تجلیل از یکایک فعالان این حوزه در شهرستان آذرشهر اقدامات و کارهای انجام شده را قابل تحسین و در عین حال با بیان ظرفیت های فوق العاده شهرستان ناکافی دانست و بر اهتمام جدی بر پویایی بیش از پیش تاکید نمود.

سپس، ماهری بخشدار مرکزی آذرشهر با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش و گرامیداشت روز خبرنگار، اخلاق مداری، رعایت قانون و تخصص گرایی را کلید واژه موفقیت در کارهای شخصی و حرفه ای دانست و ضمن لزوم یادآوری رعایت این سه موضوع کلیدی در کارهای شخصی، شغلی و اجتماعی، از تلاش های ارزشمند خبرنگاران قدردانی کرد.

در ابتدای این جلسه، جبارپور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر ضمن اعلام سپاس مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی از عنایات خاص فرماندار شهرستان آذرشهر به حوزه فرهنگ، از آمادگی این اداره برای همراهی و همکاری در ثبت و انجام مراحل مربوط به مجوز دار نمودن فعالیت تمامی فعالان فضای مجازی در عرصه رسانه و اطلاع رسانی خبر داد و گفت: امیدواریم با این حرکت و استقبال فعالان این حوزه، سال آتی شاهد برگزاری این مراسم با حضور حداقل ۴۰ نفر خبرنگار دارای مجوز رسمی باشیم.
سپس حضار به بیان دیدگاه ها، پیشنهادها، دغدغه ها و راهکارها پرداخته خواستار حمایت و تعامل بیش از پیش با خبرنگاران و اصحاب مطبوعات در راستای عمل به وظیفه خطیر اطلاع رسانی و رفع مشکلات حرفه ای شدند.

در پایان از خبرنگار صدا و سیما، پیشکسوت خبر و مطبوعات، خبرنگاران و مسئولین دفاتر سرپرستی و نشریات و پایگاه های خبری (براساس سامانه رسانه های جامع کشور)، به شرح اسامی ذیل تجلیل به عمل آمد:

۱) محمدحسین صفرعلیزاده، پیشکسوت خبر، خبرنگاری، مطبوعات، اطلاع رسانی و رسانه در شهرستان آذرشهر
۲) احمد باباپور خبرنگار صدا و سیما در شهرستان آذرشهر
۳) احمد باقرزاده (مدیرمسئول ماهنامه پیام رصد آذربایجان و دفتر روزنامه عجب شیر در شهرستان آذرشهر )
۴) کاظم برنجی (دفتر نمایندگی هفته نامه تریبون آذربایجان در شهرستان آذرشهر)
۵) فرزاد عباس نژاد (دفتر نمایندگی روزنامه مهد تمدن در شهرستان آذرشهر)
۶) نادره دهقانی تیمورلوئی (دفتر نمایندگی روزنامه سرخاب در شهرستان آذرشهر)
۷) هادی غفاری (دفتر نمایندگی روزنامه طرح نو و دو هفته نامی تکلیف در شهرستان آذرشهر)
۸) رضا حلیمی (پایگاه خبری صدای گوگان)
۹) عیسی مقنی عباسی (کارشناس روابط عمومی فرمانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان آذرشهر)
  • نوشته شده
  • در شنبه 15 مرداد 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی آذرشهر