پنجشنبه 31 مرداد 1398 20 ذو الحجة 1440 22 اوت 2019
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 50

افتتاح کانال آبیاری و کلنگ زنی در شهرستان آذرشهر

با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر، امام جمعه آذرشهروجمعی از مسوولین این شهرستان مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای آذرشهر برگزار شد.

 با حضور  فرماندار شهرستان آذرشهر،  امام جمعه آذرشهروجمعی از مسوولین این شهرستان مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای آذرشهر برگزار شد.
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر ،امروز با حضور در گلزار شهدای آذرشهر و مزار شهدای گمنام این شهر و گلزار شهدای محله دیزج آذرشهر ، با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجید میثاق شد.
مسوولین و خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردمی با شرکت در این مراسم ، ضمن غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهر با قرائت فاتحه ای به ارواح طیبه شهدا ادای احترام کردند.
همچنین مراسم کلنگ زنی ساختمان امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان آذرشهر با حضور فرماندار و مسوولین این شهرستان و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان  برگزار شد.
اعتبار  این پروژه 3 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده و در زمینی به مساحت 7200 متر مربع در ابعاد12 در 36 متر احداث خواهد شد که هدف از احداث این انبار ایجاد مجتمع امدادی معین برای شهرستانهای تبریز،عجبشیر و اسکو است.
 در ادامه برنامه ها نیز کانال آبیاری روستای صغایش از توابع بخش مرکزی شهرستان آذرشهر   افتتاح شد.
کل اعتبار این طرح 5 میلیارد و800 میلیون ریال و بطول1230 متر بوده و 225 هکتار از اراضی روستاهای صغایش و جراغیل را برخوردار می سازد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر