پنجشنبه 6 تير 1398 23 شوال 1440 27 ژوئن 2019
تاریخ : پنجشنبه 27 دي 1397
کد 43

حضور دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی در شهرستان آذرشهر

بازدید از تصفیه خانه آذرشهر همزمان با حضور دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی در شهرستان آذرشهر به همراه فرماندار و جمعی از مسوولین این شهرستان انجام گرفت.

بازدید از تصفیه خانه  آذرشهر همزمان با حضور دکتر پزشکیان  نایب رییس مجلس شورای اسلامی در شهرستان آذرشهر به همراه فرماندار و جمعی از مسوولین این شهرستان انجام گرفت.
پروژه تصفیه خانه آذرشهر در اواخر سال1394 آغاز و تا بحال 33% پیشرفت فیزیکی و در صورت تکمیل طرح 12800 متر مکعب آب تصفیه شده استحصال می شود.
برابر اعلام پیمانکار این پروژه در صورت اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال بخشی از آن قابل بهره برداری خواهد بود.
حضور در دهیاری روستای نادیلو از توابع بخش مرکزی و استماع مشکلات این روستا ادامه برنامه دکتر پزشکیان  در شهرستان آذرشهر بود.
فضای محدود خانه بهداشت ، فقدان سالن ورزشی  و ظرفیت پایین منبع آب این روستااز عمده مشکلات مطروح توسط شورای اسلامی نادیلو بود.
فرماندار شهرستان آذرشهر ساماندهی نهر عمومی و بزرگ این روستا و اختصاص 300 میلیون ریال اعتبار برای بهسازی ورودی روستا را از عملیات عمرانی نادیلو برشمرد.
بازدید از خانه بهداشت و محل احداث سالن ورزشی این روستا پایان حضور مسوولین شهرستان آذرشهر و دکتر پزشکیان  در نادیلوبود.
در ادامه نیز نشست مردمی دهستان شیرامین  با حضور دکتر پزشکیان  و روسای ادارات جهاد کشاورزی، آبفار و راهداری و حمل و نقل جاده ای  و معاون فرماندار و بخشدار مرکزی برگزار شد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع اهالی دهستان شیرامین گفت: با خشکسالی و نابودی کشاورزی سنتی در حاشیه دریاچه اومیه ،جایگزینی کشاورزی گلخانه ای بجای کشاورزی سنتی ضروری است.
مسعود پزشکیان افزود: دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل باید در خصوص نهادینه شدن کشاورزی گلخانه ای، آموزش ها و تسهیلات لازم را ارائه نمایند و این طرح بصورت پایلوت در دهستان شیرامین اجرا شود.
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث واحد های گلخانه ای در اشتغالزایی،  اقتصاد مقاومتی ، مدیریت و مصرف بهینه آب موثر است.
برگزاری نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر آذرشهربا نایب رییس مجلس شورای اسلامی  و فرماندار این شهرستان آخرین برنامه پزشکیان در شهرستان اذرشهر بود.
پیگیری قیر رایگان برای آسفالت خیابانها ،مطالبه 15%  عوارض معادن ، الحاق بلوار ولایت و مسیر طرح شبدری تا سه راهی نادیلو به آذرشهر از موارد مهم مطروح در این جلسه بود.
در این نشست احداث ایستگاه هواشناسی آذرشهر نیز  طرح ومبلغ 5 میلیارد ریال اعتبار لحاظ شده در شورای برنامه ریزی شهرستان آذرشهر به سمع و نظر مدیر کل هواشناسی استان  رسید.
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 27 دي 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر