جمعه 28 تير 1398 15 ذو القعدة 1440 19 ژوئیه 2019
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 39

نشست شورای آموزش و پرورش در شهرستان آذرشهر برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش در شهرستان آذرشهر به ریاست اللهیاری فرماندار این شهرستان در سالن جلسه آموزش و پرورش آذرشهر برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش در شهرستان آذرشهر به ریاست اللهیاری فرماندار این شهرستان در سالن جلسه آموزش و پرورش آذرشهر برگزار شد
 
فرماندار آذرشهر در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با اشاره به تجربیات موفق بعضی از معلمین در زمینه تدریس و تربیت دانش آموزان  گفت : استفاده از این تجربیات باید توسط همه معلمین انجام گیرد.
وی ایجاد محیط بانشاط و آرامش بخش بدور از اضطراب و استرس در مدارس و کلاسهای درس را لازمه پرورش موفق دانش آموزان عنوان کرد و اظهار کرد:توجه به خواسته های دانش آموزان و تفکر آنها نیز باید مد نظر معلمین قرار بگیرد.
 
اللهیاری افزوود:  رفتار دوستانه معلمین با دانش آموزان بر مبنای  تربیت اخلاق و فرهنگ اسلامی رشد شخصیتی آنها را متوازن و متعادل می کند.
 
 وی بهره گیری از امکانات و ظرفیت های اموال  ادارات را نیز برای  رفع مشکلات فضاهای آموزشی لازم دانست واضافه کرد:اگر مشارکت خیرین برای برطرف کردن کمبود فضاهای آموزشی آموزش و پرورش  هم بر طبق روال سابق ادامه دار باشد ، شاهد جهش در توسعه آموزش و پرورش خواهیم بود.
رییس شورای آموزش و پرورش به مساعدت 350 میلیون ریالی مجمع خیرین طی دو ماه گذشته به مدارس آذرشهر و 230 میلیون ریالی مرکز نیکوکاری و خیرین ممقان به دانش آموزان بی بضاعت ممقان  نیز اشاره و خاطر نشان ساخت: کمک به آموزش و پرورش و دانش آموزان باید به گونه ای فرهنگ سازی شود که مردم  اینگونه کمکها را واجب بدانند.
بهزاد بالازاده رییس آموزش و پرورش آذرشهر نیز در این نشست  خواستار اجرای ماده 16 قانون شوراهای آموزش و پرورش توسط شهرداران آذرشهر و ممقان و اختصاص فضاهای آموزشی ناشی از تفکیک به اداره آموزش و پرورش شد.
وی ادامه داد : نیاز آموزش و پرورش و مدارس غیر دولتی به فضاهایی با کاربری آموزشی جهت احداث مدرسه روز به روز بیشتر می شود.
 دبیر شورای آموزش و پرورش آذرشهر با توجه به برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب گفت : در بیش از 120 مدرسه شهری و روستایی ویژه برنامه های شاد و باشکوهی برای دانش آموزان تدارک دیده ایم و از مدیران مدارس خواسته ایم دستاوردهای این چهل سال را برای دانش آموزان تشریح نمایند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر