جمعه 28 تير 1398 15 ذو القعدة 1440 19 ژوئیه 2019
تاریخ : چهارشنبه 19 دي 1397
کد 38

جلسه هماهنگی تملک و تعریض مسیر آذرشهر- قاضیجهان به گوگان برگزار شد.

جلسه هماهنگی تملک و تعریض مسیر آذرشهر – قاضیجهان به گوگان به ریاست احمد علیزاده معاون فرماندار شهرستان آذرشهر برگزار شد.

احمد علیزاده در این جلسه با اشاره به درخواست صاحبان املاک و اراضی مسیر قدیمی آذرشهر – قاضیجهان به گوگان مبنی بر آزادسازی و تعریض این مسیر گفت: این درخواست بحق و قانونی بوده و اجرای آن نیازمند همکاری و همدلی مسوولین و صاحبان املاک مسیر است
جلسه هماهنگی تملک و تعریض مسیر آذرشهر – قاضیجهان به گوگان  به ریاست احمد علیزاده معاون فرماندار شهرستان آذرشهر برگزار شد.
احمد علیزاده در این جلسه  با اشاره به درخواست صاحبان املاک و اراضی مسیر قدیمی آذرشهر – قاضیجهان به گوگان  مبنی بر آزادسازی و تعریض این مسیر گفت: این درخواست بحق و قانونی بوده و اجرای آن نیازمند همکاری و همدلی مسوولین  و صاحبان املاک مسیر است.

وی با بیان اینکه راه زیر ساخت توسعه شهرستان است اظهار کرد: مسیر بگونه ای آزادسازی می شود که از هر دو طرف بصورت مساوی باشد.

معاون فرماندار آذرشهر  در خصوص جابجایی ابنیه و دیوارهای اراضی نیز گفت: این ساختمانها و دیوارها بعد از مسیر گشایی نیاز به اخذ مجوز  جدید ندارد اما برای احداث ساختمان جدید اخذ مجوز باید انجام گیرد.
وی عرض مسیر را 30 متر اعلام و خاطر نشان ساخت:  جداول و نهرهای موجود در مسیر فعلی نیز با نقشه برداری و عکسبرداری ادارات جهاد کشاورزی و منابع آب شهرستان به کناز جاده انتقال می یابد.
وی این را هم گفت که بعد از اجرایی شدن جاده قدیم آذرشهر – قاضیجهان به گوگان ادارات خدمات رسان نسبت به جابجایی تأسیسات خدماتی به محل جدید بدون اخذ هزینه  در اسرع وقت اقدام خواهند کرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 دي 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر