پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 6 شهريور 1399
کد 218

بهره برداری ازتبدیل شبکه 20 کیلو ولت هوایی به زمینی وافتتاح مجتمع تجاری- خدماتی شهر تیمورلو

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت در شهرستان آذرشهر تبدیل شبکه 20 کیلو ولت هوایی به زمینی و مجتمع تجاری خدماتی شهر تیمورلو با اعتبار افزون بر2میلیارد و500 میلیون تومان با حضور فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسید.
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت  در شهرستان آذرشهر تبدیل شبکه 20 کیلو ولت هوایی به زمینی و مجتمع تجاری خدماتی شهر تیمورلو با اعتبار افزون بر2میلیارد و500 میلیون تومان با حضور فرماندار این شهرستان  به بهره برداری رسید.
مجتمع تجاری- خدماتی شهرداری تیمورلو با هزینه 2 میلیارد و400 میلیون تومان در زمینی به مساحت135 متر مربع با زیر بنای420 متر مربع در دو طبقه احداث شده است که مبلغ یک میلیارد و100 میلیون تومان آن از تسهیلات بانکی تأمین شده است.
همچنین فرماندار شهرستان آذرشهر ،اعضای شورای تأمین ومسوولین این شهرستان با حضور در گلزار مطهر شهدای آذرشهر وگلزار شهدای گمنام این شهر و قرائت فاتحه ای در حق شهیدان والا مقام و امام با آرمانهای نظام و انقلاب تجدید میثاق کردند.
ادامه برنامه های شهرستان آذرشهر  دیدار با خانواده معظم شهید حسین تیمورلویی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شهر تیمورلو و کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه روستای نادیلو از توبع بخش مرکزی همراه بود.این مدرسه با هزینه خیر مدرسه ساز احداث خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 شهريور 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی آذرشهر