يکشنبه 10 فروردين 1399 04 شعبان 1441 29 مارس 2020
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 194

افتتاح چند طرح عمرانی با اعتباری حدود150 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهید سلیمی با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر

شرکت ارسا پتروشیمی خاورمیانه(تولید کننده روغن موتور و روغن هیدرولیک) با مساحت1750 متر مربع و زیر بنای1250 متر مربع به بهره برداری رسید. مؤسس این شرکت سرمایه گذار خارجی بوده و برای راه اندازی واحد250 هزار دلار سرمایه اولیه هزینه شده و برای 10 نفر نیز اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
شرکت ارسا پتروشیمی خاورمیانه(تولید کننده روغن موتور و روغن هیدرولیک) با مساحت1750 متر مربع و زیر بنای1250 متر مربع  به بهره برداری رسید.  مؤسس این شرکت سرمایه گذار خارجی بوده و برای راه اندازی واحد250 هزار دلار سرمایه اولیه هزینه شده و برای 10 نفر نیز اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
 
شرکت سنگ کارا( تولید کننده سنگهای ماربلی«تراورتن و مرمریت») در زمینی به مساحت4500 متر مربع و با زیر بنای1300 متر مربع  با اعتبار45 میلیارد ریال نیز در نهمین روز از دهه فجر به بهره برداری رسید.
با راه اندازی این شرکت برای10 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
فاز4 کیک نظری( تولید کننده ویفر) نیز با اعتبار50 میلیارد ریال  به بهره برداری رسید و با راه اندازی این واحد برای15 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
همچنین پروژه احداث پستهای هوایی در کارگاه های کوچک شهرک صنعتی ، احداث شبکه روشنایی در کمر بندی جنوبی و شرقی شهرک، احداث نیروگاه خورشیدی در ساختمان فناوری کسب و کار شهرک و زیر سازی و آسفالت بخشی از خیابانهای شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعتبار نزدیک به280 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
در ادامه مراسم افتتاح  طرح های عمرانی ، فرماندار شهرستان آذرشهر با خانواده معظم شهیدان محمد ایمان عمو،حسین نادرزاده و محمد میرزایی دیدار و گفتگو کرد.
در مراسم دیدار با خانواده معظم شهدای شهر ممقان که به مناسبت دهه مبارک فجرانجام یافت، فرماندارشهرستان آذرشهر با قرائت فاتحه ای به روح بلند و ملکوتی این شهیدان، با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کرد.
در این دیدارمعاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار،بخشدار ممقان، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آذرشهر،رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر و رییس شورای اسلامی شهر ممقان نیز حضور داشتند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 بهمن 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر