يکشنبه 10 فروردين 1399 04 شعبان 1441 29 مارس 2020
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 169

جلسه ساماندهی رودخانه گنبرف به ریاست جواد محمودی ،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداردر سالن جلسه فرمانداری برگزار شد.

جلسه ساماندهی رودخانه گنبرف به ریاست جواد محمودی ،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار امروز سه شنبه در سالن جلسه فرمانداری برگزار شد.
جلسه ساماندهی رودخانه گنبرف به ریاست جواد محمودی ،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار امروز سه شنبه در سالن جلسه فرمانداری برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان آذرشهر در این جلسه با اشاره به سابقه سیل رودخانه گنبرف و عبور مسیر آن از جوار شهرها و چندین روستای شهرستان توجه به لایروبی مسیر آن را ضروری خواند.
وی با تأکید بر ساماندهی مسیر این رودخانه از بالادست تا آخرین نقطه مسیر آن در پایین دست گفت: پلهای موجود در چند نقطه از پایین دست رودخانه نیازمند تعریض است.
 جواد محمودی تعیرض پل راه آهن در اراضی تیمورلو را بسیار مهم خواند و افزود:  حجم جریان آب از پل راه آهن در زمان جاری شدن سیل پایین بوده و این امر باعث می شود سیلاب به زمینها و اراضی اطراف هدایت شود.
وی خسارات ناشی از سیل را در املاک پایین دست، بیش از سایر نقاط شهرستان عنوان کرد و اضافه کرد: با توجه به قرار گرفتن در فصل بارشها لایروبی مسیر باید شتاب بیشتری داشته باشد.
وی از تشکیل جلسه مدیریت بحران شهرستان در هفته آینده خبر داد و خاطر نشان ساخت: ساماندهی مسیر در حال انجام است و قسمتهای زیادی از آن پایان یافته است.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر