يکشنبه 10 فروردين 1399 04 شعبان 1441 29 مارس 2020
تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398
کد 168

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آذرشهر با محوریت طرح های اشتغال بنیاد برکت برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آذرشهر با محوریت طرح های اشتغال بنیاد برکت به ریاست اللهیاری، فرماندار این شهرستان در سالن جلسه فرمانداری برگزار شد.
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آذرشهر با محوریت طرح های اشتغال بنیاد برکت به ریاست اللهیاری، فرماندار این شهرستان  در سالن جلسه فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان آذرشهر در این جلسه از تأیید 20 طرح در قالب طرح سحاب و2 طرح در قالب آسمان بنیاد برکت تا مرحله اهلیت سنجی خبر داد و گفت: در حال حاضر نیز75 طرح برای طی فرآیند های لازم به بنیاد برکت تحویل شده است.
وی افزود:اکثر طرح های اشتغال شهرستان آذرشهرمربوط به روستاهای قاضی جهان،دستجرد،شیرامین،اخیجهان و نادیلو بوده و رشته های مختلف دامداری،کشاورزی، تولیدی و فرآوری خشکبار را شامل می شود.
رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آذرشهر خاطر نشان ساخت: طرح های سایر روستاهای شهرستان نیز در صورت ارایه به فرمانداری قابل بررسی خواهد بود.
وی همکاری بنیاد برکت با واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک شهید سلیمی را نیزیادآور شد و اظهار کرد: در حال حاضر چند واحد تولیدی این شهرک برای استفاده از تسهیلات بنیاد برکت اعلام آمادکی کرده اند.
راضی زاده معاون اشتغال بنیاد برکت نیزدر این جلسه گفت:200طرح سحاب و10 طرح آسمان برای شهرستان آذرشهر در سال1398 هدف گذاری شده است.
وی با ابراز این مطلب که اصلی ترین هدف بنیاد برکت در شهرستان آذرشهر اشتغال است افزود:طرح های بنگاه محور(طرح آسمان) مربوط به شرکت ها و کارگاههای کوچک و متوسط است.
وی خاطر نشان ساخت: این کارگاهها در صورتی که  موضوع فعالیت زیر بنایی داشته باشند یا فعالیت روستایی و خانگی را مورد حمایت قرار دهند ، بنیاد برکت آمادگی همکاری با آنها را دارد.
معاون اشتغال بنیاد برکت همکاری این بنیاد را بصورت مشارکت در سهام و مشارکت مدنی برای شرکت ها و کارگاههای تولیدی و صنعتی امکان پذیر دانست و اظهار کرد: این مشارکت از سه تا چهار سال بوده و پس از این مدت بنیاد با واگذاری اقساطی سهام از مشارکت خارج می شود.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 مهر 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر