شنبه 27 مهر 1398 19 صفر 1441 19 اکتبر 2019
تاریخ : دوشنبه 25 شهريور 1398
کد 161

فرماندار آذرشهر خبر داد: کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه آذرشهر در سال تحصیلی جدید برطرف شده است

فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آذرشهر با اشاره به تأمین161 نفر معلم برای آموزش و پرورش این منطقه گفت: کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه آذرشهر در سال تحصیلی جدید برطرف شده است.

فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آذرشهر با اشاره به تأمین161 نفر معلم برای آموزش و پرورش این منطقه گفت: کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه آذرشهر  در سال تحصیلی جدید برطرف شده است.
وی از اختصاص 20 میلیارد ریال برای احداث دو باب هنرستان در آذرشهر برای سال1398 خبرداد و افزود: بمنظور توسعه و تجهیز مدارس در مناطق آذرشهر و گوگان نیز 7 میلیارد  و500 میلیون ریال  از اعتبارات دولتی اختصاص یافته که بر اساس جمعیت بین دو منطقه تقسیم شده است.
رییس شورای آموزش و پرورش منطقه آذرشهر با بیان اهمیت فضا سازی محوطه مدارس شهرستان، بر رفع نواقص در همه مدارس اعم از رنگ آمیزی، جدول گذاری، تعمیرات و ... تأکید کرد.
وی با ابراز خرسندی از میزان قبولین کنکور سال جدید اظهار کرد: آموزش و پرورش باید در پرورش و آموزش دانش آموزان بگونه ای برنامه ریزی کند که قوه تشخیص خوبیها و بدهیها برای آنها ممکن باشد.
اللهیاری با اعلام افتتاح دو باب نماز خانه خیر ساز در هفته بسیج خاطر نشان ساخت: در سال تحصیلی جدید تمامی سرویسهای مدارس باید دارای آرم مخصوص باشند.
بهزاد بالازاده رییس اداره آموزش و پرورش منطفه آذرشهر نیز از قبولی 85% دانش آموزان منطقه آذرشهر در کنکور خبر داد و گفت: پروژه مهر نیز با قوت در شهرستان اجرا می شود.
وی با اعلام اینکه جشن شکوفه ها با همکاری خیرین برای سال تحصیلی جدید برگزار می شود افزود: تمهیدات لازم برای تمام دانش آموز بی بضاعت در آغاز سال تحصیلی اتخاذ شده است.
بالازاده همکاری شهرداری و ادارات را برای آغاز سال تحصیلی خواستار شده و اضافه کرد: در خصوص سرویس مدارس،زنگ گشایش سال تحصیلی جدید تمهیدلات لازم فراهم شده است.
در پایان  جلسه از 5 دانش آموز دارنده رتبه کشوری در رشته احکام وقرآن تجلیل شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 25 شهريور 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر