چهارشنبه 27 شهريور 1398 18 محرم 1441 18 سپتامبر 2019
تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398
کد 155

افتتاح دو واحد دولتی ویک واحد آموزشی وسه واحد تولیدی در پنجمین روز از هفته دولت در شهرستان آذرشهر

با حضور استاندار آذربایجان شرقی، فرماندار و جمعی از مدیران کل استانی و رؤسای ادارات شهرستان و بخش ممقان و گوگان ، در پنجمین روز از هفته دولت دو واحد دولتی ویک واحد آموزشی ودو واحد تولیدی در شهرستان آذرشهر افتتاح شد.
با حضور استاندار آذربایجان شرقی، فرماندار و جمعی از مدیران کل استانی و رؤسای ادارات شهرستان و بخش ممقان و گوگان ، در پنجمین روز از هفته دولت دو واحد دولتی ویک واحد آموزشی ودو واحد تولیدی در شهرستان آذرشهر افتتاح شد.
اداره امور مالیاتی بخش ممقان با اعتبار 5 میلیارد ریال  افتتاح شد این اداره دارای عرصه ای بمساحت1500 متر مربع بوده و با 6 کارشناس ارشد مالیاتی ارایه خدمات می نماید.
کلینیک تخصصی ممقان نیز با اعتبار35 میلیارد ریال در این روز افتتاح شد.
در این کلینیک خدمات داخلی ،قلب و زنان ارایه می شود.  عرصه آن2500 متر مربع و اعیانی1750 متر مربع داشته و از مبلغ فوق 8 میلیارد و300 میلیون ریال از اعتبارات دولتی و مابقی از محل خودیاری و مشارکت خیرین شهر ممقان تأمین شده است.
کلنگ زنی مجتمع نخودچی ممقان در زمینی بمساحت18 هکتار نیز توسط استاندار آذربایجان شرقی انجام یافت.
دراین مجتمع 250 واحد نخودچی با متراژ متوسط200 متر مربع ایجاد خواهد شد و در هر واحد برای4 نفر اشتغال ایجاد می شود. سرمایه اولیه برای  آغاز عملیات اجرایی این مجتمع500 میلیارد ریال اعلام شد.
در ادامه برنامه های هفته دولت در شهرستان آذرشهر ، دکترپور محمدی استاندار آذربایجان شرقی  با حضور در گلزار شهدای گمنام ممقان و قرائت فاتحه، به روح بلند و ملکوتی شهدا ادای احترام کرد.
همچنین واحد تولیدی ثمر حمد آریا و روژین حمد آریا به ترتیب تولید کننده تخت های بیمارستانی بر اساس تکنولوژی روز دنیا و لوازم بهداشتی و ظروف بهداشتی مخصوص بیمارستان  در شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعتبار 150 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
شرکت تولیدی کیک و کلوچه نظری نیز با اعتبار300 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهید سلیمی توسط ا ستاندار آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.
 در ادامه نیز پروژه ساختمان دانشگاه جامع علمی و کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل توسط دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی ،  افتتاح شد.
این پروژه در زمینی با متراژ5465 متر مربع بنا شده و5768 متر مربع  اعیانی دارد که در سه طبقه احداث شده است.
محوطه سازی این دانشگاه4100 مترمربع ، حصار کشی آن بطول315 متروفضای سبز550 متر مربع است. برای ساخت این پروژه 100 میلیارد ریال هزینه شده است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 شهريور 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر