چهارشنبه 27 شهريور 1398 18 محرم 1441 18 سپتامبر 2019
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398
کد 149

فرماندار شهرستان آذرشهر: 51 طرح عمرانی با اعتبار450 میلیارد ریال برای بهره برداری در هفته دولت آماده است.

فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان این که در سال1397 از اعتبارات دولتی 53 طرح عمرانی با رقم ریالی 220 میلیارد ریال به بهره برداری رسید گفت: 51 طرح عمرانی با اعتبار450 میلیارد ریال برای بهره برداری در هفته دولت آماده است.
فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان این که در سال1397 از اعتبارات دولتی 53 طرح عمرانی  با رقم ریالی 220 میلیارد ریال به بهره برداری رسید گفت: 51 طرح عمرانی با اعتبار450 میلیارد ریال برای بهره برداری در هفته دولت آماده است.
وی  میزان سرمایه گذاری خارجی در شهرستان را250 هزار دلار اعلام و افزود: طرح های فراگیر و روستایی نیز شامل42 فقره  می شود که کلاً برای 684 نفر اشتغال ایجاد شده است.
اللهیاری اظافه کرد: از اعتبارات ملی در سال جاری برای طرح های عمرانی شهرستان با همراهی نمایندگان مجلس اختصاص یافته است که شامل بزرگراه آذرشهر – عجب شیر، تصفیه خانه آذرشهر و بیمارستان می شود.
رییس شورای اداری شهرستان آذرشهر خواسته  شاغلین بخش خشکبار  مبنی بر ایجاد بازارچه خشکبار و حبوبات را نیز مطرح و اظهار کرد: در صورت ایجاد این بازارچه حدود6 هزار نفر بصورت منسجم به اشتغال خواهند پرداخت.
وی ابراز امیدواری کرد نتیجه بازدید رحمتی معاون امور عمرانی استاندار از فراوری سیر در تیمورلو با رقم40 میلیارد ریال عملیاتی و در اختیار این بخش قرار گیرد.
محمد زاده مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استان نیز حقوق شهروندی را از افتخارات دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: منشور حقوق شهروندی حاکی از عملیاتی کردن احترام به مردم و خدمت رسانی به آنهاست.
وی  خدمت رسانی در حوزه سلامت، عمران، امور فرهنگی و سیاست خارجی را یادآوری و افزود: در تمام حوزه ها اقدامات مهم و مؤثری برای مردم انجام یافته است اما متأسفانه  علیرغم این خدمات کمتر از آنها ذکر می شود.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استان همچنین به انتخابات پیش رو نیز اشاره و با تأکید بر بی طرفی مجریان قانون، اضافه کرد: رأی مردم محترم بوده و باید امانت داری لازم حفظ شود.
وی خاطر نشان ساخت: برابر قانون جدید هر کدام از نمایندگانی که 20% کل آرا واجدین شرایط را کسب کند به مجلس راه ه می یابد.
در این جلسه احد ماهری بعنوان بخشدار بخش مرکزی آذرشهر معرفی و از زحمات علی مردی بخشدار سابق بخش مرکزی قدردانی شد. همچنین محمد حسین منافی  بر اساس انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر گوگان بعنوان شهردارگوگان و بابک فرمانی هم بعنوان رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آذرشهر معرفی شدند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 31 مرداد 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری آذرشهر