پنجشنبه 6 تير 1398 23 شوال 1440 27 ژوئن 2019

آرشیو

معاون فرماندار آذرشهر : نگاه شهرداران به زباله های شهری با دیده درآمدی، به خاطر ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت عمومی  باید اصلاح شود.

معاون فرماندار آذرشهر : نگاه شهرداران به زباله های شهری با دیده درآمدی، به خاطر ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت عمومی باید اصلاح شود.

(0)

معاون فرماندار آذرشهر در جلسه کارگروه مدیریت پسماند ورفع مخاطرات زیست محیطی این شهرستان که امروز چهارشنبه در سالن اجتماعات فرماندار برگزار شد، جمع آوری و دفن زباله ها و پسماندهای سنتی را مردود دانست و گفت: به لحاظ آلودگی محیط زیست در اثر وزش باد ، و آلوده شدن آبهای زیر زمینی در اثر نفوذ شیرآبه زباله ها به زمین، تبدیل شدن زباله گاهها به محلی برای تکثیر حیوانات و منبع بیماریها باید روش نوین در جمع آوری زباله ها اعمال شود.

پنجشنبه 6 تير 1398
افتتاح مجتمع ورزشی در آذرشهر

افتتاح مجتمع ورزشی در آذرشهر

(0)

با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر، قایم مقام مدیر کل ورزش و جوانان استان ، بخشدار مرکزی آذرشهر و جمعی از مسوولین شهرستانی مجتمع ورزشی پیشرفته در آذرشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

چهارشنبه 5 تير 1398
جلسه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آذرشهر تشکیل شد

جلسه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آذرشهر تشکیل شد

(0)

جلسه ملاقات مردمی با آقای الهیاری فرماندار شهرستان آذرشهر با هدف رسیدگی به امور مراجعین مانند هفته های گذشته تشکیل شد

دوشنبه 3 تير 1398
جلسه کارگروه حجاب و عفاف شهرستان آذرشهر برگزار شد

جلسه کارگروه حجاب و عفاف شهرستان آذرشهر برگزار شد

(0)

جلسه کارگروه حجاب و عفاف شهرستان آذرشهر به ریاست احمد علیزاده معاون فرماندار این شهرستان، امروز یکشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

دوشنبه 3 تير 1398
سومین جشنواره گل محمدی  روستای نادیلو  از توابع بخش مرکزی شهرستان آذرشهر برگزار شد

سومین جشنواره گل محمدی روستای نادیلو از توابع بخش مرکزی شهرستان آذرشهر برگزار شد

(5)

سومین جشنواره گل محمدی نادیلو از توابع بخش مرکزی شهرستان آذرشهر،با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر ، مرندی معاون مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری و مسوولین شهرستان و اقشار مختلف مردم شهرستان آذرشهر برگزار شد.

يکشنبه 2 تير 1398
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان آذرشهر برگزار شد

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان آذرشهر برگزار شد

(1)


جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان آذرشهر به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و دیگر اعضای شورای پدافند غیرعامل در محل فرمانداری آذرشهر برگزار شد.

يکشنبه 2 تير 1398
جلسه ستاد  مدیریت بحران شهرستان آذرشهر  برگزار شد

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان آذرشهر برگزار شد

(1)


جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان آذرشهر به ریاست احمد علیزاده معاون فرماندار آذرشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

شنبه 1 تير 1398
جلسه کارگروه بسیج سازندگی شهرستان آذرشهر  برگزار شد

جلسه کارگروه بسیج سازندگی شهرستان آذرشهر برگزار شد

(3)

جلسه کارگروه بسیج سازندگی شهرستان آذرشهر با موضوع پشتیبانی از پروژه های عمرانی محرومیت زدایی امروز پنج شنبه به ریاست اللهیاری فرماندار این شهرستان در سالن جلسه فرمانداری با حضور اعضای کارگروه برگزار شد

پنجشنبه 30 خرداد 1398
جلسه مناسب سازی محیط شهری و مسکونی معلولان و سالمندان شهرستان آذرشهر برگزار شد

جلسه مناسب سازی محیط شهری و مسکونی معلولان و سالمندان شهرستان آذرشهر برگزار شد

(4)


جلسه مناسب سازی محیط شهری و مسکونی معلولان و سالمندان شهرستان آذرشهر به ریاست احمد علیزاده معاون فرماندار این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

پنجشنبه 30 خرداد 1398
فرماندار آذرشهر: اجرای زیر سازی  و جدول گذاری با ایجاد باند کندرواز پل طرح شبدری تا زیر گذر ورودی آذرشهر با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و شهرداری ذرشهر نهایی شد.

فرماندار آذرشهر: اجرای زیر سازی و جدول گذاری با ایجاد باند کندرواز پل طرح شبدری تا زیر گذر ورودی آذرشهر با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و شهرداری ذرشهر نهایی شد.

(7)

فرماندار شهرستان آذرشهر درجلسه شورای ترافیک این شهرستان که امروز چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اعلام این خبر گفت: اصلاح هندسی سه راهی گوگان نیز آغاز شده و در مرحله جابجایی فشار قوی قرار دارد. در این قسمت از سمت میدان شهدای اخی جهان تا سه راهی گوگان در وسط جاده رفوژ و در طرفین جاده نیز آبرو ایجاد شده و دو بانده می شود.( اعتبار این قسمت افزون بر12 میلیارد ریال ا

پنجشنبه 30 خرداد 1398